Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

НОВИНИ

ГРАН-ПРІ НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ ГУМОРУ ТА САТИРИ «ВЕСЕЛІ ВИТРЕБЕНЬКИ»!

Дата створення: 11:39 17.06.2020

АЛЛА ПАВЛОВА ВИБОРОЛА ГРАН-ПРІ НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ ГУМОРУ ТА САТИРИ «ВЕСЕЛІ ВИТРЕБЕНЬКИ»! Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-просвітницької роботи започатковано у 2020 році обласний гумористичний конкурс «Веселі витребеньки», що охопив дітей, підлітків, молодь, дорослих і літніх людей. 14 червня учасники виступали в п’яти номінаціях: «Гумор та сатира», «Стендап», «Авторський твір», «Співаний гумор» і «Театральні витребеньки». Майже 150 талановитих аматорів читали жартівливу поезію, співали пісні, показували пародії, імпровізації, музично-драматичні гумористичні мініатюри. Визнано переможцем обласного конкурсу «Веселі витребеньки 2020» і вручено Гран- прі учасниці фольклорного колективу Українківського сільського клубу «Криниця степова» в номінації «Гумор і сатира» Павловій Аллі Василівні. Як переможець, Алла Василівна отримує можливість взяти участь у Всеукраїнському фестивалі «Шкварочка», який відбудеться в місті Очаків в серпні поточного року. Щиро вітаємо Павлову Аллу Василівну і завідувача Українківського сільського клубу Тафтая Сергія Петровича за перемогу і небайдужі серця!

Вітаємо наших учениць!

Дата створення: 16:11 09.06.2020

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ В ГАЛИЦИНІВСЬКІЙ ОТГ!                                         

Дата створення: 16:18 27.05.2020

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ В ГАЛИЦИНІВСЬКІЙ ОТГ!                                         

Вітаємо!

Дата створення: 10:59 27.05.2020

                             Вітаємо! Кароліну Шульгу, ученицю 7 класу Лупарівського ЗЗСО, та її керівника Світлану Іванівну Євдокимову із перемогою в 4 (підсумковому) етапі XIX Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості за збірку «Диво».  Бажаємо впевнених сил і високих цілей, підтримки рідних і доброї вдачі, яскравого світла на шляху,  блискучих успіхів, хай Вас оточують лише хороші люди, осявають чудові ідеї, «приходять в гості» творчі думки!

Онлайн – семінар МО вчителів історії

Дата створення: 12:39 21.05.2020

Ще одне призове місце!

Дата створення: 15:01 15.05.2020

Вітаємо та пишаємось!

Дата створення: 14:52 15.05.2020

Участь в конкурсах та олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після, в школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно. І шана тим зірочкам, що ступили на цей шлях за покликанням своєї душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма. Саме такою обдарованою ученицею Лупарівської школи є семикласниця Шульга Кароліна, яка постійно займає призові місця в різноманітних конкурсах та олімпіадах. Вітаємо Кароліну з II почесним місцем у фінальному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Висловлюємо щиру вдячність учителю Євдокимовій Світлані Іванівні, яка добросовісно виконує місію педагога - виховує, розвиває задатки та здібності у своїх вихованців . Адже будь - які досягнення – це кропітка праця дитини, вчителя, батьків… Щиро бажаємо Вам вдалих ситуацій успіху, захоплення, підтримки вірних друзів, геніальних ідей, цікавих занять, яскравих почуттів та емоцій !

Онлай-засідання вчителів 3-4 класів

Дата створення: 14:14 07.05.2020

7 травня 2020 року відбулось онлай-засідання вчителів 3-4 класів Галицинівської сільської ради на тему «Дистанційне навчання в умовах карантину». Педагоги поділились власним досвідом організації дистанційного навчання, формами роботи та методами, які використовують в умовах карантину. Обговорили завершення навчального року та обмінялись корисними матеріалами та посиланнями. Онлайн-зустріч відбулась на платформі Zoom. 

НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

Дата створення: 14:56 30.04.2020

НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ