Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

ЗНО

ЗНО - 2022....................................................................................................

 

     

1 лютого розпочнеться реєстрація для участі у ЗНО 2022 року.

Одинадцятикласники  ще у вересні, а то й раніше, визначилися з переліком предметів, які обиратимуть під час тестування, реєструються для участі в пробному ЗНО, підготували необхідні для реєстрації документи.

Уже традиційно найбільше обрано тестувань з української мови і літератури, математики, англійської мови.

     

           Для успішної реєстрації на пробне ЗНО потрібно заповнити  реєстраційну форму на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО,  за 5‒7 днів перевірити факт зарахування коштів  в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО.

           НАГАДУЄМО, пробне ЗНО відбудеться:

 19 березня з української мови, української мови і літератури, 

26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

        Український центр оцінювання якості освіти 26 січня о 15:00 запрошує  тих, хто хоче дізнатися більше про особливості ЗНО/ДПА-2022, долучитися  до розмови з Валерієм Бойком (виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти)  на YouTube каналі центру  під час якої учасники / учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації  кожній категорії учасників.

       Цей ефір розпочне низку випусків «ЗНО-2022: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.

       До 25 січня всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.