Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

СПОРТ

 

 

Турнір з гандболу серед команд Миколаївської області. Присвяченому Дню фізичної культури та спорту. Почались змагання із урочистого шикування команд і рівняння на Державний прапор України. На урочистому відкритті спортсменів привітав Голова сільської ради І.В.Назар та начальник відділу освіти, молоді та спорту О.Л.Кравець . За словами організаторів, що такі змагання набувають мужності, патріотизму нашої молоді, залучають до своїх лав спортсменів прихильників до здорового способу життя.

 

ГАЛИЦИНІВСЬКА ЗОШ І -ІІІ ст. зустрічала спортсменок ГК "РЕАЛ"! З метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя в рамках "Олімпійського тижня" в ГАЛИЦИНІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась спортивна зустріч з відомими спортсменками гандбольного клубу "РЕАЛ" м.Миколаєва ГРАНЕНКО ВЛАДИСЛАВОЮ, АКСЕНОВОЮ СВІТЛАНОЮ, ТРИМПОЛ КАТЕРИНОЮ та головним тренером "РЕАЛУ" НАТАЛІЄЮ ПАРХОМЕНКО, майстром спорту України, 5-разовую чемпіонкою України, володаркою Кубка володарів кубків 2001 року, володаркою Кубка ЄГФ 2014 року. Мета цього заходу - користуючись авторитетом відомих спортсменок, виховували у школярів любов до спорту, заохотити займатися спортом та вести здоровий спосіб життя. На зустріч були запрошені учні 4-11 -х класів, які спостерігали за тим, що відбувається з величезним задоволенням та неймовірним захопленням. Учні задавали спортсменкам різноманітні запитання, про те, як вони ставали відомими, про спортивну кар'єру, спорт взагалі, і як в ньому досягти певних результатів. Позитивні емоції, чудовий настрій, яскраві враження - ось підсумки зустрічі!!!!!!

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ В ГАЛИЦИНІВСЬКІЙ ОТГ!                                         

З жовтня 2019 по березень 2020 року на спортивних об'єктах Миколаївщини проходила ХІХ обласна Спартакіада серед учнів ЗЗСО з різних видів спорту. Для відбиття підсумків загальнокомандного заліку команди міст, районів та ОТГ були розбити на 4 групи за загальною кількістю учнів у цих територіальних одиницях.                 

 Команда ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ ОТГ виборола     1 - місце у ХІХ обласних Спортивних іграх серед учнів ЗЗСО об'єднаних територіальних громад області у 2019-2020н.р. Дякуємо всім, хто долучився до цією перемоги та має до неї пряме відношення: вчителям фізичної культури закладів освіти, які навчили, виховали, вселили волю до перемоги, депутатському корпусу Галицинівської сільської ради, який  розуміє важливість галузі і забезпечив матеріальну підтримку спорту, начальнику відділу ОКМС КРАВЕЦЬ  О.Л., яка генерує нові ідеї та надихає до професійного розвитку, та сільському голові НАЗАРУ І.В., який керує і веде за собою!