Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

Документи про освіту

Перелік

документів, необхідних для замовлення

ДУБЛІКАТА документа про освіту

 

1.  Підтвердження замовлення навчального закладу на  виготовлення   дубліката за встановленими формами (2 екз.).

2.  Підтвердження замовлення відділу (управління освіти) РДА (міської ради, ОТГ) на  виготовлення   дубліката за встановленими формами (1 екз).

3.   Копія  (ксерокопію) оригіналу документа про освіту. У разі неможливості надати копію  (ксерокопію)  документа про освіту  - ксерокопію сторінок,  на яких зроблено відповідний  запис,  що  засвідчує  факт отримання особою Картки
Документа
(2 екз., завірених підписом керівника навчального закладу).

4.  Довідка про історичну назву навчального закладу на момент вручення оригіналу документа про освіту (для документів про освіту старого зразка – до 1999 року) (2 екз.).

5.  Розпорядчі документи про встановлення правонаступництва: розпорядження, накази, рішення  (у разі ліквідації, реорганізації закладу) (2 екз., завірених підписом керівника навчального закладу).

6. Копію (ксерокопію) паспорта (свідоцтва про народження) заявника (2 екз., завірених підписом керівника навчального закладу).

7.   Копія (ксерокопія) свідоцтва про укладення шлюбу (інші документи) в разі зміни прізвища (імені, по батькові) (2 екз., завірених підписом керівника навчального закладу).

Перелік

документів, необхідних для замовлення

ВИПРАВЛЕННЯ документа про освіт

 

1.    Підтвердження замовлення навчального закладу на виправлення   документа про освіту за встановленими формами (1 екз.).

2.  Підтвердження замовлення відділу (управління освіти) РДА (міської ради, ОТГ) на  виправлення документа про освіту за встановленими формами (1 екз).

3.    Накладна на повернення оригіналу документа про освіту (2 екз.).

4.    Оригінал картки Документа про освіту.

5.  Копію (ксерокопію) паспорта (свідоцтва про народження) заявника (2 екз., завірених підписом керівника навчального закладу), на підставі якого замовлявся документ про освіту.