A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

Надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 р.  № 823 дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування надається одноразова допомога, після досягнення 18-річного віку

Здійснюється виплата одноразової допомоги у готівковій (грошовій) формі районними (міськими, ТГ) відділами (управліннями) освіти на підставі заяви та паспорта отримувача цієї допомоги.

Служби у справах неповнолітніх складають списки дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яким у поточному році виповнюється 18 років, і подають до  відділів  освіти. У списках зазначається прізвище, ім’я, по батькові дитини, число, місяць, рік народження, постійне місце проживання.

Повідомлення із зазначенням строку, протягом якого можна отримати одноразову допомогу, та адреса відділу  освіти надсилається дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, службами у справах неповнолітніх.

У разі неотримання з будь-яких причин дитиною одноразової допомоги в установлений строк вона може бути виплачена протягом трьох років.

Для ознайомлення з постановою

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень