Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

ФОТОКОНКУРС «ЩО РУХАЄ СОНЦЕ І СВІТИЛА?»

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ ФОТОКОНКУРС «ЩО РУХАЄ СОНЦЕ І СВІТИЛА?»

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Умови конкурсу: сфотографуйте романтичні миттєвості, які відбивають щасливі людські стосунки, завантажте світлину у коментарі під цим постом на сторінці Facebook або надішліть на електронну адресу tatiana.ntv@ukr.net, вказавши своє прізвище, населений пункт та назву світлини. На конкурс прийматиметься не більше двох фото від однієї особи. Зберіть найбільшу кількість вподобайок. Фотоконкурс проводиться шляхом оцінювання фотографій на тему: «Що рухає Сонце і світила?» в мережі Facebook на сторінці відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради. За підсумками фотоконкурсу організатором конкурсу оформлюватиметься електронна фотовиставка робіт. Переможець визначиться 14 лютого.

 « повернутися до списку подій