Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

#STEM_тиждень_spring2020

#STEM_тиждень_spring2020

Педагогічна спільнота напружено працює в нестандартних умовах, ми швидко опановуємо нове середовище дистанційної освіти. STEM-имо разом! Проводимо Всеукраїнський STEM-тиждень з 27 по 30 квітня у рамках фестивалю "STEM-весна".

Ми запрошуємо спільноту включити активності, які будуть сприяти підвищенню інтересу дітей до навчання. Враховуючи, що дистанційне навчання здійснюється в закладах освіти в різних умовах, пропонуємо Вам поділитися досвідом як би Ви в цих реаліях провели STEM-тиждень.

Ми віримо, що у кожного знайдеться масштабна чи маленька ідея. Для цього ми пропонуємо 9-10 квітня 2020 року на FB-сторінці «Відділ STEM-освіти ІМЗО» (https://www.facebook.com/groups/805895179541236/ ) провести #ідеяSTEM_тиждень_spring2020 МАРАФОН ІДЕЙ «STEM-ТИЖДЕНЬ», де кожний автор має можливість розмістити пост - геніальну ідею. Так освітяни отримують кейс матеріалів, анонси на події, які можна відвідати. В період з 11 по 24 квітня 2020 року бажаючі провести #STEM_тиждень_spring2020 STEM-тиждень ознайомляться з пропозиціями та спланують свої дії. Цінними будуть всі матеріали, для будь-яких умов/пристроїв/програм. Ми вірімо, що зможемо це зробити на високому професійному рівні.

Пропонуємо матеріали підбирати для категорій учасників:

1. Учні/вихованці молодшого віку (ЗДО, 1-4 клас)

2. Учні/вихованці середнього віку (5-8 клас)

3. Учні/вихованці старших класів (9-11 клас)

4. Батьки разом з дітьми

5. Педагогічні працівники (для запровадження та реалізації STEM-навчання в закладі освіти необхідно мати команду однодумців. Тому просимо запропонувати активності, що будуть сприяти формуванню колективу однодумців, плануванню розвитку напрямів STEM, розвитку професійних компетентностей педагогів).

Зміст поста

#ідеяSTEM_тиждень_spring2020 (Увага! Обов’язково писати, це допоможе учасникам зібрати всі матеріали)

1. Назва події/завдання/заходу

2. Вікова категорія

3. Методична порада (запропонуйте форму проведення та дайте короткий опис вашого уявлення як краще реалізувати)

4. Зміст (опис, креслення, таблиці, малюнки, посилання на власні ресурси, файли тощо)

5. Використані джерела (додержуйтеся академічної доброчесності вказуйте джерело, список літератури)

За результатами проведення події ми хочемо відмітити вашу енергійність, професіоналізм та надіслати сертифікати-подяки на зареєстровані е-скриньки. Всі проходимо реєстрацію за анкетою на сторінці ФБ у зазначені дати:

Автор – ті хто подав матеріали на марафон ідей «STEM-тиждень». Необхідно пройти реєстрацію з 9 по 18 квітня 2020 року.

Учасник– ті хто провів STEM-тиждень. Необхідно пройти реєстрацію з 27 квітня по 6 травня 2020 року.

STEMимо весною разом! Бері та роби! Запрошуємо до співпраці! Не пропустить головних STEM-подій! Приєднуйтесь, надсилайте запитання на stemosvita@gmail.com Тема листа «STEM-тиждень».

 « повернутися до списку подій