A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

Оголошення

Проєкти для учасників АТО з інвалідністю

З метої професійної орієнтації та вироблення необхідних знань,соціалізації та атдаптації до суспільстав учасників АТО з інвалідністю шляхом професійного навчання.

14:31 28.10.2021

Можливість online зарахування дітей до першого класу!

            Повідомляємо, що в рамках розвитку проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» на виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»  нами була розроблена і підготовлена для використання електронна система зарахування дітей до першого класу «school.isuo.org».

17:01 23.03.2020

Хай всі будуть здорові!!!!

Шановні батьки, вчителі та учні! На виконання Постанови Кабінету Міністрів України, у школах, дитсадочках Галицинівської ОТГ запроваджується карантин з 12 березня по 3 квітня. На жаль постанова Уряду з'явилася на урядовому порталі пізно ввечері, тому по технічним причинам у дитячі садочки сьогодні ми ще змушені будемо приймати дітей, якщо батьки не підготувались з ким їх залишити. Сьогодні ми розробимо покрокові інструктажі та інструкції щодо виконання вищезгаданої постанови. Просимо усіх віднестися з розумінням до такого рішення Уряду, а також просимо неухильно дотримуватися порад лікарів щодо особистої гігієни та профілактики захворювання вірусними хворобами. Особисто звертаюся до керівників підприємств, установ і організацій, а також до ФОП, які є роботодавцями! Прошу максимально врахувати потреби тих ваших працівників, які мають маленьких діток чи дітей шкільного віку, особливо, якщо це неповні сім’ї: відкоригуйте графіки роботи, скоротіть, по можливості, тривалість робочого дня надайте відпустки, тощо... Давайте підтримаємо один одного у ситуації, що склалася! З повагою Галицинівській сільський голова, Іван Назар

15:37 12.03.2020

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень