Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради

Конкурси

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГАЛИЦИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ ФОТОКОНКУРС «ЩО РУХАЄ СОНЦЕ І СВІТИЛА?»

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Умови конкурсу: сфотографуйте романтичні миттєвості, які відбивають щасливі людські стосунки, завантажте світлину у коментарі під цим постом або надішліть на електронну адресу tatiana.ntv@ukr.net, вказавши своє прізвище, населений пункт та назву світлини. На конкурс прийматиметься не більше двох фото від однієї особи. Зберіть найбільшу кількість вподобайок. Фотоконкурс проводиться шляхом оцінювання фотографій на тему: «Що рухає Сонце і світила?» в мережі Facebook на сторінці відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради. За підсумками фотоконкурсу організатором конкурсу оформлюватиметься електронна фотовиставка робіт. Переможець визначиться 14 лютого.

 

 

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ФОТОКОНКУРСУ

«СВІТЛІШАЄ НА СВІТІ, КОЛИ РАДІЮТЬ ДІТИ»

Відділом освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради було започатковано соціокультурну акцію-фотоконкурс «Світлішає на світи, коли радіють діти» у вигляді демонстрації світлин, присвячених радісним моментам із життя дітей, яка проходила з 26 травня по 10 червня серед громадян Галицинівської сільської ради. На конкурс надійшло 56 світлин.     Учасниками були представлені різноманітні дитячі світлини. Між учасниками велася невтомна та безперервна боротьба за перемогу.

Найбільшу кількість лайків – 459, набрало фото Тетяни Сидорко, яка є абсолютним лідером фотоконкурсу. Фото Крістіни Бондар набрало 332 уподобання, Поліни Мардиросян – 118, Марини Хомич – 83.

Дякуємо всім учасникам! Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради сподівається, що і надалі ви будете брати участь у подібних конкурсах та завзято змагатися за перемогу.